Meny
Kontakta oss

 

Visit Östersund TURISTCENTER
Telefon: +46(0)63-701 17 00
E-post: info@visitostersund.se 
Kontakta oss via Facebook

Annica Grinde
Telefon: +46(0)63-701 17 00
E-post: info@visitostersund.se

Anna Borg
Telefon: +46(0)63-701 17 12
E-post: anna.borg@visitostersund.se

Joakim Kihlberg TURISTCENTERANSVARIG
Telefon: +46(0)63-701 17 02, +46(0)70 634 33 75
E-post: joakim.kihlberg@visitostersund.se

 

Webbadministration

Malin Burns
Telefon: +46(0)63- 701 17 03, +46 (0)70-29 60 252
E-post: malin.burns@visitostersund.se

 

Skidskytte VM 2019 , Logihantering för ackrediterade besökare

Stina Stein
Telefon: +46(0)63-701 17 00
E-post: vmlogi@visitostersund.se

Jessica Thylin
Telefon: +46(0)63 701 17 01, +46(0)70 203 01 66
E-post: jessica.thylin@visitostersund.se

 

Marknad

Elisabeth Richardsson
Telefon:+46(0)63-701 17 09, +46(0)70-221 22 36
E-post: elisabeth.richardsson@visitostersund.se

Katarina Rhensbo Verksamhetsledare
Telefon: +46(0)70-390 10 27
E-post:katarina.rhensbo@visitostersund.se